Prawie wszystko jasne

 Po rozegraniu przedostatniej kolejki ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport niewiadomą pozostała jeszcze jedna kwestia – kto wygra ligę i zdobędzie tytuł mistrza. Ostatnie mecze rozegrane zostaną 5 marca i wówczas też zapadną ostatnie rozstrzygnięcia.

 

Już tylko jedna niewiadoma pozostała do rozwiązania w ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Jedna, ale za to najważniejsza, gdyż dotyczy ona tytułu mistrzowskiego na koniec sezonu 2017/2018. W grze pozostają w dalszym ciągu Lumaro Elbud i Sportmossimo.pl Grabówka.

Ten pierwszy zespół miał do rozegrania dwa spotkania, z których jedno było spotkaniem zaległym i zdobyte przez nich punkty pozwoliły odzyskać fotel lidera. Lumaro Elbud pokonało Westovię Okna Pawłowski 7:5, ale mecz był zacięty, a wynik przez długi czas oscylował wokół remisu. Autorami goli dla zwycięzców byli Adrian Ślęzak, Adrian Czyż i Bartłomiej Krużel.

Drugi komplet punktów zespół lidera wywalczył w wygranym 8:3 meczu z (B)oca Czemarol. Z kolei główny rywal do tytułu mistrzowskiego, Sportmossimo.pl Grabówka, zwyciężyło ekipę Białej Gwiazdy 9:1.

Topicar Auto Części zapewnił sobie utrzymanie się w ekstraklasie bez konieczności rozegrania barażu, rozstrzygnęła się też kwestia trzeciego miejsca, bo Grupa Azoty PROREM zwycięstwem 7:2 nad Pchelkowsky Tar-Sped zapewniła sobie tę lokatę po raz trzeci z rzędu.

Ostatnia kolejka spotkań rozegrana zostanie 5 marca.

28.02.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |