Przeprowadzka poradni

 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie wkrótce zmieni siedzibę. Placówka przeniesiona zostanie z ulicy Brodzińskiego na ulicę Chyszowską 3. Przeprowadzka potrwać ma do 16 marca, a w dniach od 5 do 19 marca poradnia wstrzyma obsługę podopiecznych.

 

Mieszcząca się obecnie przy ul. Brodzińskiego 14 w Tarnowie Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna już wkrótce zmieni siedzibę. Nowym adresem poradni będzie budynek przy ul.  Chyszowskiej 3, w którym jeszcze do niedawna miała swoje miejsce Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Przyjazny Dom”.

W budynku przeprowadzono już pierwszy etap prac remontowych, mający na celu  dostosowanie obiektu do podstawowych potrzeb placówki. Poradnia zyska ponad 20 gabinetów diagnostyczno-terapeutycznych, w tym m.in. gabinet do prowadzenia terapii EEG Biofeedback, salę gimnastyczną do rehabilitacji ruchowej i integracji sensorycznej, salę doświadczania świata, sale do zajęć grupowych, doradztwa zawodowego oraz gabinety do wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, na który poradnia zamierza położyć szczególny nacisk. Zostanie również wydzielony specjalny pokój dla matki z małym dzieckiem.

Przeprowadzka jest zaplanowana w dniach od 5 do 16 marca. Ze względu na konieczną koordynację wielu działań organizacyjnych, poradnia wstrzyma obsługę podopiecznych w tym terminie. Wznowienie działalności w nowej siedzibie przy ulicy Chyszowskiej nastąpi 19 marca.

28.02.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |