Nowy klub w Radzie Miejskiej

 W Radzie Miejskiej w Tarnowie powstał nowy klub radnych - „Nasze Miasto Tarnów”. Tworzą go radni Grażyna Barwacz, Piotr Górnikiewicz i Jakub Kwaśny. Przewodniczącą klubu została Grażyna Barwacz.

 

W Radzie Miejskiej w Tarnowie utworzony został nowy klub radnych „Nasze Miasto Tarnów”, w trzyosobowym składzie: Grażyna Barwacz, Piotr Górnikiewicz oraz Jakub Kwaśny.

Grażyna Barwacz, która jest przewodniczącą klubu „Nasze Miasto Tarnów”, wcześniej należała do klubu „Tarnowianie” wraz z radnymi Ryszardem Ścigałą, którego zastąpił Stefan Wrona i Janem Niedojadłą. Piotr Górnikiewicz i Jakub Kwaśny należeli do klubu SLD.

Klub radnych jest efektem powstania nowego stowarzyszenia Nasze Miasto Tarnów, które zostało założone w styczniu z inicjatywy tarnowskich społeczników, przedstawicieli organizacji pozarządowych i rad osiedli. - To ludzie, którzy zrobili dużo dobrego dla Tarnowa i chcielibyśmy, żeby mieli swoją reprezentację na tej Sali – mówiła Grażyna Barwacz. - W dniu 7 marca, w 688 rocznicę założenia Tarnowa, nasze stowarzyszenie oficjalnie zainauguruje działalność.

Foto: Paweł Topolski

02.03.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |