Dla pracodawców

 6 kwietnia odbędą się  w Tarnowie Targi Pracy. Już dziś Powiatowy Urząd Pracy, organizator Targów, zaprasza pracodawców do udziału w przedsięwzięciu.

 

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie od 2002 roku roku organizuje Targi Pracy. Corocznie odwiedza Targi rzesza osób, poszukujących zatrudnienia. W tym roku Targi odbędą się 6 kwietnia w hali sportowo-widowiskowej TOSiR. Targi Pracy adresowane są do osób bezrobotnych i poszukujących pracy, zamieszkałych na terenie Tarnowa i powiatu tarnowskiego oraz do pracodawców, zarówno z lokalnego rynku pracy jak i spoza regionu tarnowskiego, poszukujących kandydatów na wolne miejsca pracy. Dla przedsiębiorców impreza może być okazją do zaprezentowania swojej oferty jednocześnie dużej liczbie kandydatów do pracy, pozyskania pracowników oraz utworzenia bazy danych osób poszukujących pracy dla ewentualnych przyszłych potrzeb zatrudnieniowych. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.up.tarnow.pl.

Wypełniony formularz należy złożyć do dnia 15 marca osobiście w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnowie w pokoju numer 2 lub 3 na parterze, przesłać faxem na numer 14 688 23 01 lub pocztą elektroniczną na adresy mailowe: agnieszka.piwoda@up.tarnow.pl, elzbieta.radwan@up.tarnow.pl.

Udział w Targach Pracy jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

05.03.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |