„Nasze Miasto Tarnów” oficjalnie rozpoczęło działalność

 W dniu 7 marca oficjalnie zainaugurowało działalność stowarzyszenie „Nasze Miasto Tarnów". Stowarzyszenie tworzy kilkadziesiąt osób - radnych osiedlowych, społeczników, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych. Ma ono również trzyosobową reprezentację w Radzie Miejskiej w Tarnowie obecnej kadencji.

 

W dniu rocznicy lokacji Tarnowa, 7 marca, oficjalnie zainaugurowało działalność stowarzyszenie „Nasze Miasto Tarnów", które tworzą m.in. członkowie rad osiedli, społecznicy, przedstawiciele organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.

W Radzie Miejskiej w Tarnowie stowarzyszenie ma trzyosobową reprezentację – klub radnych, który tworzą Grażyna Barwacz, Jakub Kwaśny i Piotr Górnikiewicz.

Lidery i członkowie stowarzyszenia mają ambicje samorządowe, zamierzają wystawić kandydatów do Rady Miejskiej i kandydata na prezydenta Tarnowa w tegorocznych wyborach. - Stowarzyszenie jest otwarte na nowych członków. Będziemy słuchać mieszkańców Tarnowa, rozmawiać i wspólnie decydować o sprawach miasta - deklaruje Jerzy Kowalski, prezes stowarzyszenia.

Deklarację założycielską stowarzyszenia jego członkowie przytwierdzili do drzwi tarnowskiego ratusza.

09.03.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |