Emocje w meczu szczypiornistów

Piłkarze ręczni SPR PWSZ Tarnów odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach I ligi. Tym razem rywalem tarnowian była Siódemka Miedź Legnica. Ostatecznie zespół z Tarnowa poradził sobie z legniczanami, zwyciężając 31:29. W następnej kolejce SPR zagra na wyjeździe z Czuwajem Przemyśl.

Po porażce w Piekarach Śląskich szczypiorniści SPR PWSZ Tarnów skutecznie zrehabilitowali się w pojedynku z Siódemką Miedzią Legnica.

Mecz był emocjonujący i choć tarnowianie do przerwy wywalczyli trzybramkową przewagę, to goście nie zamierzali łatwo oddać punktów.

Zacięta walka trwała do ostatniej minuty. Przy stanie 30:29 legniczanie zgubili piłkę w ataku i decydującego gola zdobył Damian Miesiewicz.

Tarnowianie wciąż zajmują w ligowej tabeli drugie miejsce z takim samym dorobkiem 45 punktów co lider – AZS Biała Podlaska. W następnej kolejce zespół  Tarnowa zmierzy się w Przemyślu z Czuwajem.

SPR PWSZ Tarnów – Siódemka Miedź Legnica 31:29 (15:12)

Bramki dla SPR: Dutka 9, Kubisztal 8, Niemiec 4, Kowalik 3, Sanek 3, Misiewicz 2, Nowak 2