Kolejny koncert w Lusławicach

 W najbliższy piątek, 16 marca o godzinie 19.00, Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach zaprasza na koncert oktetu dętego znakomitej amerykańskiej orkiestry Buffalo Philharmonic. W programie dzieła Mozarta i Beethovena.

 

Buffalo Philharmonic Orchestra gości w Polsce na zaproszenie XXII Wielkanocnego Festiwalu im. L. van Beethovena, w ramach którego wystąpi m.in. w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu. Dzięki obecności amerykańskich filharmoników w naszym kraju, w Lusławicach odbędą się mistrzowskie warsztaty z muzykami grupy dętej tego zespołu, w których wezmą udział studenci klarnetu, oboju, fagotu i waltorni z całej Polski.

Wizytę artystów w Lusławicach zakończy koncert Oktetu Dętego Buffalo Philharmonic w piątek, 16 marca o godzinie 19.00.

Oktet dęty Buffalo Philharmonic tworzą: Henry Ward, Anna Mattix (obój), William Amsel, Patti Dilutis (klarnet), Glenn Einschlag, Max Pipinich (fagot), Jacek Muzyk, Daniel Kerdelewicz (waltornia).

W wykonaniu zespołu zabrzmią klasyczne dzieła: Serenada c-moll W. A. Mozarta oraz Oktet Es-dur L. van Beethovena.

Bezpłatne bilety na koncert w Lusławicach dostępne są do rezerwacji na stronie Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego: www.penderecki-center.pl.

14.03.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |