Akcja krwiodawstwa w tarnowskim starostwie

 Po raz kolejny w siedzibie tarnowskiego starostwa będzie można honorowo oddać krew. Akcja, organizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie, odbędzie się 20 marca od godziny od 8.00 do 12.00.

 

Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie organizuje 20 marca, w godzinach od 8.00 do 12.00, kolejną akcję honorowego krwiodawstwa. Akcja odbędzie się w sali konferencyjnej starostwa, przy ul. Narutowicza 38. Rejestracja jest przewidziana w godzinach od 8.00 do 11.00.

- Oddając krew pomagamy osobom potrzebującym, które przechodzą niejednokrotnie ciężkie operacje w wyniku wypadku lub choroby. Dajmy przykład solidarności i ofiarności - zachęca Jacek Hudyma, członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego, prezes Klubu. - W imieniu członków Klubu HDK przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie zapraszam do oddania krwi osoby zdrowe w wieku od 18 do 65 lat oraz do rejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku osoby w wieku od 18 do 55 lat.

W dniu poprzedzającym oddanie krwi nie należy spożywać alkoholu oraz tłustych posiłków. Organizatory proszą także o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

16.03.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |