Porażka w Przemyślu

Piłkarze ręczni SPR PWS Tarnów przegrali mecz ligowy w Przemyślu z Czuwajem 28:32. Tarnowianie stracili pozycję współlidera i zajmują w tabeli drugą lokatę. W następnej kolejce SPR PWSZ zagra u siebie z MKS Wieluń.

Nie udał się szczypiornistom SPR PWSZ Tarnów wyjazd na mec ligowy do Przemyśla. Tarnowianie przegrali z Czuwajem 28:32.

Gospodarze pierwsi zdobyli bramkę i prowadzili od początku do końca spotkania. Do przerwy przewaga Czuwaju urosła do trzech goli, ale w drugiej połowie tarnowianie odrobili część strat, na kwadrans przed końcem pojedynku przegrywali już tylko różnicą jednej bramki, 22:23. Jeszcze na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem wynik brzmiał 29:28. Ostatnie trzy gole zdobyli jednak przemyślanie i ono skasowali komplet punktów.Najwięcej goli dla tarnowian, po osiem, zdobyli tym razem Daniel Dutka i Michał Kubisztal.

Porażka sprawiła, ze zespół z Tarnowa ma 45 punktów dobytych w 20 spotkaniach i zajmuje w ligowej tabeli drugą lokatę, tracąc do lidera, AZS AWF Biała Podlaska, trzy punkty.

W następnej kolejce na mecz ligowy do Tarnowa przyjedzie zajmująca piąte miejsce w lidze ekipa z Wielunia.

Czuwaj Premyśl – SPR PWSZ Tarnów 32:28 (17:14)

Bramki dla SPR: Dutka 8, Kubisztal 8, Sanek 3, Kowalik 3, Drobiecki 3, Nowak 1, Misiewicz 1, Misiewicz 1, Mogielnicki 1