Rozstrzygnięcia w lidze kartingowej

Na torze kartingowym Speed Race w Tarnowie zapadły ostatnie rozstrzygnięcia w kartingowych rozgrywkach ligowych. Tytuły mistrzowskie w kategorii seniorów i juniorów wywalczyli Szymon Gawenda i Dawid Jakubas.

W Tarnowie, na torze kartingowym Speed Race, rozegrano ostatnią rundę wyścigów ligowych.

Po pięciu miesiącach rywalizacji w klasyfikacji generalnej ligi małopolskiej w kategorii seniorów mistrzem został Szymon Gawenda z dorobkiem 560 punktów, na drugiej pozycji uplasował się Maciej Skuza z 546 punktami na swoim koncie, trzecie miejsce wywalczył Krystian Rycharski, zdobywca 544 punktów.

W kategorii juniorów tytuł przypadł Dawidowi Jakubasowi z dorobkiem 630 punktów, wicemistrzem został Mikołaj Zyznawski z 522 punktami, a na trzeciej pozycji uplasował się Jan Link z 451 punktami.