„Chodź potańczyć” - Fajfy w Mościcach

 Centrum Stuki Mościce po raz trzeci zaprasza na „Fajfy” do Mościc. Kolejne spotkanie w rytmie złotych przebojów odbędzie się 7 kwietnia od godziny 18.00 do 21.00. Bilety na spotkanie i poczęstunek kosztują 30 złotych.

 

„Fajfy” w rytmie złotych przebojów pod hasłem „Chodź potańczyć” to przedsięwzięcie powracające do tradycji wieczorków tanecznych sprzed lat, organizowanych w Domu Kultury Zakładów Azotowych.

Centrum Stuki Mościce w sobotnie popołudnie, 7 kwietnia, zaprasza na trzecie już „Fajfy” do Mościc. - Równo o godzinie 18.00 w klubowo-kawiarnianej oprawie, zaserwujemy państwu smakowity zestaw: znane i lubiane przeboje taneczne, dobre towarzystwo i słodką przekąskę – zapraszają organizatory. - Za sugestią uczestników  wprowadzamy rezerwację stolików. Stoliki są numerowane i będą rezerwowane na nazwiska. Rezerwacji można dokonać telefonicznie w kasie CSM po wykupieniu miejsc. Prosimy o wpisanie numeru przydzielonego stolika na bilecie.

Zabawę poprowadzą Krzysztof Borowiec, który dobierze muzyczny repertuar i przybliży lokalną scenę muzyczną sprzed lat i Ryszard Stankowski.

Bilety kosztują 30 złotych. Sprzedaż prowadzona jest on-line: www.csm.tarnow.pl i w kasie CSM.

05.04.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |