Ważny mecz beniaminka

 Niedzielnym pojedynkiem z Falubazem Zielona Góra żużlowcy Grupy Azoty Unii Tarnów rozpoczną tegoroczną rywalizację w PGE Ekstralidze. Spotkanie rozpocznie się na Stadionie Miejskim w Tarnowie-Mościcach o godzinie 19.00. Tarnowianie w tym sezonie powrócili do rywalizacji drużynowej na najwyższym szczeblu.

 

Falubaz Zielona Góra będzie pierwszym rywalem tarnowskich żużlowców w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Mecz rozegrany zostanie 8 kwietnia o godzinie 19.00 na Stadionie Miejskim w Tarnowie-Mościcach.

Zespół z Zielonej Góry w poprzednim sezonie okazał się najlepszy w fazie zasadniczej, w play-offach wiodło mu się jednak znacznie gorzej. W półfinale zielonogórzanie przegrali na wyjeździe z Fogo Unią Leszno 40:50, by na własnym torze tylko zremisować 45:45. W dwumeczu o trzecie miejsce dwukrotnie ulegli natomiast Cash Broker Stali Gorzów i zakończyli rywalizację na czwartej pozycji.

W porównaniu z poprzednim sezonem, ekipę z Zielonej Góry opuścili Jarosław Hampel, Jason Doyle i Andrij Karpow. Zmienił się także trener, Marka Cieślaka zastąpił Adam Skórnicki. Nowymi zawodnikami w składzie Falubazu są natomiast: Grzegorz Zengota, Michael Jepsen Jensen, Martin Smolinski oraz Kacper Gomólski.

Z tarnowskiej drużyny odeszli: Artur Czaja, Peter Ljung, Mikkel Michelsen i Krystian Stefanów, nowymi twarzami są natomiast: Peter Kildemand, Nicki Pedersen oraz Wiktor Kułakow.

08.04.2018
Komentarze:
replica uhren kaufen: 16.04.2018
Sobald Sie es haben, tun Sie nichts. Beruhige die Welt, um die Zeit zu verschieben und voranzukommen. Schön und swiss replica uhren langlebig, auf der ganzen Welt respektiert. Advanced Quarz-Technologie, genaue Minute oder Sekunde ist nicht schlecht. replica uhren kaufen Du hast es verdient. Warte auf diesen zweiten Weltwechsel, oder ergreife diese Sekunde, um die Welt zu verändern.
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |