Świetny występ tarnowskich kierowców

 We Włoszech startowała w weekend trójka młodych tarnowskich kierowców kartingowych, zawodników TTSK K-TEAM Tarnów. Świetnie spisali się w Adrii Kajetan Gawron i Gabriel Łukasiewicz. Pech nie pozwolił natomiast na zajęcie wysokiej lokaty Marcelowi Kucowi w zawodach w Sarno.

 

W dniach 7 i 8 kwietnia na torze w Adrii roku odbyła się II runda Rok Cup Italia. Na starcie zawodów stanęli również młodzi zawodnicy klubu TTSK K-TEAM Tarnów. Gabriel Łukasiewicz rywalizował w kategorii Junior, a Kajetan Gawron w kategorii Mini. Na torze w Sarno natomiast odbyła się IV runda WSK Super Master Series gdzie wystartował Marcel Kuc w kategorii OK Junior.

Najlepiej w gronie tarnowian wypadł tym razem Kajetan Gawron, który zawody ukończył na trzecim miejscu. Gabriel Łukasiewicz uplasował się tuż za podium, zajmując czwarte miejsce.

Kajetan Gawron w kwalifikacjach zajął pierwszą pozycję. W biegu przedfinałowym, po zaciętej walce, przyjechał na drugim miejscu, co również pozwoliło mu awansować do ścisłego finału, w którym po pięknej walce oraz małym incydencie na torze przyjechał na szóstej pozycji, co pozwoliło całe zawody zakończyć na trzecim miejscu.

Z kolei Gabriel Łukasiewicz w kwalifikacjach zajął 10 pozycję. W biegu przedfinałowym po ładnej walce awansował na siódme miejsce, co pozwoliło mu wjechać do ścisłego finału, w którym po walce na torze przebił się o kolejnych kilka pozycji i ostatecznie finał oraz całe zawody ukończyć na czwartym miejscu.

Natomiast startujący w WSK Super Master Serie Marcel Kuc nie zaliczy ostatnich zawodów do udanych. W kwalifikacjach uzyskał 34 pozycję. Szybka i pewna jazda pozwoliła mu po wyścigach przebić się na 25 pozycje. Niestety - pech w półfinale sprawił, że tarnowianin nie ukończył wyścigu i nie awansował do finału.

10.04.2018
Komentarze:
Anonymous User: 23.04.2018
Resin casting halloween charms Resin .Pandora bracelets. disney pandora charms halloween charms Are Here , The simplest way for you to measure your Pandora bracelet is to visit pandora outlet store uk and try on different bracelets of different sizes.
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |