Bruk-Bet gra w Szczecinie

 Niedzielnym wyjazdowym spotkaniem z Pogonią Szczecin, piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza rozpoczną rywalizację w rundzie finałowej LOTTO Ekstraklasy. Mecz rozpocznie  się o godzinie 15.30. Niecieczanie deklarują walkę o trzy punkty.


W niedzielę, 15 kwietnia, o godzinie 15.30, w Szczecinie rozpocznie się mecz rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Pogonią Szczecin i Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Pogoń Szczecin rywalizację w sezonie zasadniczym zakończyła na 12 miejscu z dorobkiem 31 punktów. Niecieczanie wywalczyli 29 punktów i zajmują 15, przedostatnie miejsce w tabeli.

Będzie to trzeci w tym sezonie pojedynek obydwu zespołów. W ostatnim meczu, w Niecieczy, górą była Pogoń. W Szczecinie natomiast Bruk-Bet wygrał 3:2. - Chcemy zrewanżować się za ostatnią porażkę i dobrze zacząć rundę finałową mówi przed niedzielnym spotkaniem trener Bruk-Betu Jacek Zieliński.

Słowa trenera potwierdza także Rafał Grzelak. - Jesteśmy bojowo nastawieni, czujemy się mocni i wiemy jaki to jest ważny moment w rozgrywkach. Patrząc na sytuację w tabeli na pewno nie mamy powodu chodzić  głową w chmurach, ale są realne podstawy, by jechać do Szczecina po trzy punkty – mówi obrońca Bruk-Betu.

15.04.2018
Komentarze:
Cheap Pandora Sale: 23.04.2018
Resin casting halloween charms Resin .Pandora bracelets. disney pandora charms halloween charms Are Here , The simplest way for you to measure your Pandora bracelet is to visit pandora outlet store uk and try on different bracelets of different sizes.
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |