„Naga Normandia” w Millenium Studio

 Kino „Millenium w Tarnowie zaprasza 16 kwietnia o godzinie 20.30 na kolejną projekcję z cyklu Millenium Studio. Tym razem zaprezentowana zostanie francuska komedia „Naga Normandia”, Philippe'a Le Guaya, reżysera nagrodzonego Cezarem przeboju „Kobiety z 6. Piętra". Bilety kosztują 10 złotych.

 

„Naga Normandia", długo wyczekiwana, nowa komedia Philippe'a Le Guaya, to pełna ciepła i humoru opowieść o mieszkańcach francuskiej prowincji.

Urocze miasteczko Mêle-sur-Sarthe w Normandii przeżywa prawdziwy kryzys. Import zagranicznych towarów sprawia, że ceny wyrobów spadają, a kolejnym rolnikom grozi bankructwo. W tej sytuacji burmistrz robi wszystko, by nagłośnić sprawę w krajowych mediach. Problem w tym, że kłopoty małego Mêle-sur-Sarthe nie interesują dosłownie nikogo. Sytuacja wydaje się beznadziejna, aż do dnia, gdy do wioski przybywa słynny amerykański fotograf – Newman. Artysta widzi w Normandii idealne tło do następnej sesji zdjęciowej, a burmistrz dostrzega w tym wszystkim swoją szansę. Postanawia przekonać mieszkańców miasteczka – rolników, rzeźnika, farmaceutę, ponad 200 osób – do wzięcia udziału wielkiej sesji fotograficznej. Haczyk? Wszyscy muszą pozować nago.

Na jednorazową projekcję filmu w ramach cyklu Millenium Studio zaprasza kino „Millenium” w Tarnowie 16 kwietnia o godzinie 20.30. Bilety na seans kosztują 10 złotych.

 

Naga Normandia

komedia, Francja, 2018

Reżyseria: Philippe Le Guay

Scenariusz: Philippe Le Guay, Olivier Dazat

Muzyka: Bruno Coulais

Zdjęcia: Jean-Claude Larrieu

Obsada: François Cluzet, François-Xavier Demaison, Toby Jones, Vincent Regan, Arthur Dupont, Grégory Gadebois

Czas trwania: 105 min.

15.04.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |