Happy End w Millenium Studio

 Na kolejny seans filmowy w ramach cyklu Millenium Studio zaprasza 14 maja o godzinie 20.30 kino „Millenium w Tarnowie. Tyma razem zaprezentowany zostanie film Michaela Hanekego „Happy End. Bilety kosztują 10 złotych.

 

„Happy End” to najnowszy film Michaela Hanekego, z Isabelle Huppert, Jean-Louis Trintignantem oraz Mathieu Kassovitzem, w rolach głównych. Kilka dni z życia bogatej mieszczańskiej rodziny. Dni, podczas których wyjdą na jaw długo skrywane sekrety. Kilka dni, które zakończą się... happy endem?

Pod najbardziej ironicznym z tytułów w dorobku Hanekego kryje się jeden z najbardziej intrygujących filmów twórcy – szokujący, a jednocześnie zaskakująco zabawny.

Michael Haneke bierze pod lupę najgłębiej skrywane emocje i to, jak Internet, którego używamy do komunikacji ze światem, niepostrzeżenie zmienia nasze życie intymne i relacje z najbliższymi.

Na projekcję filmu zaprasza kino „Millenium” w Tarnowie 14 maja o godzinie 20.30 w ramach cyklu seansów Millenium Studio.  Bilety kosztują 10 złotych.

 

Happy End

dramat, obyczajowy, Francja, Austria, Niemcy, 2017

Reżyseria: Michael Haneke

Scenariusz: Michael Haneke

Zdjęcia: Christian Berger

Obsada: Isabelle Huppert, Jean-Louis Trintignant, Mathieu Kassovitz, Fantine Harduin, Franz Rogowski

Czas trwania: 107 min.

12.05.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |