Siatkarska reprezentacja w Tarnowie

 W środę 16 maja, kibice siatkówki będą mogli obejrzeć w Tarnowie mecz pomiędzy reprezentacją Polski kadetów, a drużyną złożoną z absolwentów i studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Pojedynek w hali PWSZ rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp jest wolny.

 

Środowe spotkanie siatkarskiej reprezentacji Polski kadetów i drużyną złożoną z absolwentów i studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie jest jednym z elementów programu obchodów dwudziestolecia tarnowskiej PWSZ. – Mimo, że okazja do rozegrania tego pojedynku jest świąteczna, to do rywalizacji zamierzamy podejść na poważnie. Chcemy pokazać tarnowskim kibicom siatkówkę na wysokim poziomie – zapowiada trener siatkarzy AZS PWSZ Tarnów, Jan Salamon.

Mecz rozpocznie się w hali PWS o godzinie 18.00, Wstęp jest wolny. Organizatorzy spotkania zadbali także o to, aby kibice nie nudzili się w przerwach pomiędzy setami. W tym czasie planują rozegrać dwa konkursy: siły ataku oraz precyzji zagrywki.

Foto: Ł. Kieroński

16.05.2018
Komentarze:
Anonymous: 28.05.2018
Швейцарские реплики бренда часов - отличный способ сэкономить деньги. Интернет-магазин продает точную копию самого знаменитого мирового бренда. Мы предлагаем Копии швейцарских часов для самых известных брендов в мире по доступным ценам. Все Копии часов Rolex популярных брендов на нашем сайте соответствуют установленным стандартам качества и неотличимы от оригинальных моделей.Низкая цена. Обеспечение качества! Бесплатная доставка!
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |