„Koziołek Matołek" w CSM

 Centrum Sztuki Mościce zaprasza na spektakl „Koziołek Matołek” w wykonaniu Zespołu PRYM-ART. Przedstawienie odbędzie się 20 maja o godzinie 15.00. Bilety dla dzieci kosztują 15 złotych, dorośli zapłacą 18 złotych.

 

Na „Koziołka Matołka” zaprasza dzieci i dorosłych Centrum Sztuki Mościce. Spektakl odbędzie się 20 maja o godzinie 15.00. Wraz z Koziołkiem Matołkiem widzowie wyruszą w podróż pełną ciekawych przygód, zwiedzą różne zakamarki świata w poszukiwaniu Pacanowa. Podczas swojej podróży Matołek pozna wielu nietypowych przyjaciół, którzy pomogą mu w długiej drodze.

Przedstawienie to muzyczna bajka w wykonaniu Zespołu PRYM-ART, pełna ciekawych przygód i niezapomnianych wrażeń. Spektakl oparty jest na motywach książki Kornela MakuszyńskiegoMariana Walentynowicza.

Legendarny Koziołek po raz kolejny wyruszy w fantastyczną podróż dookoła świata. Na jego drodze stanie bardzo rozbrykany zając, z pomocą dzieciaków Matołek rozwiąże trudne zagadki groźnego Pirata. Ośmiornica Tosia pomoże Matołkowi przepłynąć morza i oceany, a dzieciom opowie o podwodnym świecie. Na Czarnym Lądzie Matołek spotka Umczę i Bumczę, któremu wyleczy bolący ząb i wraz z dziećmi zaśpiewa afrykańską piosenkę. Ale czy na pewno uda mu się dotrzeć do Pacanowa? I jaki tajemniczy jegomość będzie czekał na Koziołka Matołka na końcu jego podróży?

Spektakl odbędzie się na scenie na antresoli. Bilety dla dzieci kosztują 15 złotych, dla dorosłych są o trzy złote droższe. Sprzedaż prowadzona jest on-line: www.csm.tarnow.pl i w kasie CSM.

16.05.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |