Sobota z paszportami

 W Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim, a także w tarnowskiej delegaturze, będzie można 19 maja załatwić sprawy paszportowe – złożyć wniosek lub odebrać dokument. Warto pamiętać o formalnościach przed wakacjami, gdyż termin wydania paszportu wynosi 30 dni od złożenia wniosku.

 

W najbliższą sobotę, 19 maja, w Oddziale Paszportowym Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, a także delegaturach w Tarnowie (al. Solidarności 5-9) i Nowym Sączu będzie można załatwić sprawy paszportowe - złożyć wniosek o paszport, lub odebrać dokument. Obsługa stron odbywać się będzie w godzinach od 8.00 do 15.00.

- Sobota z paszportami w ubiegłym miesiącu cieszyła się dużym zainteresowaniem – do Oddziału Paszportowego w Krakowie zgłosiło się ponad 200 osób. Ponieważ okres przedwakacyjny to szczególnie intensywny „sezon paszportowy”, spodziewamy się, że kolejna sobota z paszportami dla sporej liczby naszych klientów będzie dogodną okazją do załatwienia spraw związanych z dokumentem podróży – mówi Agnieszka Ludwikowska z Oddziału ds. Mediów i Komunikacji Społecznej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Termin wydania paszportu wynosi 30 dni od złożenia wniosku.

17.05.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |