Piknik Rodzinny w Pałacu Młodzieży

 Na terenach tarnowskiego Pałacu Młodzieży odbędzie się 2 czerwca Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Impreza, organizowana przez Pałac Młodzieży oraz Radę Osiedla Starówka, rozpocznie się o godzinie 15.00, a zakończy o 20.00 plenerowym seansem filmowym.

 

W najbliższą sobotę, 2 czerwca, na terenach Pałacu Młodzieży w Tarnowie (od ul. Słowackiego) odbędzie się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Jego organizatorami są: Pałac Młodzieży oraz Rada Osiedla Starówka.

Piknik rozpocznie się o godzinie 15.00 i potrwa do 20.00. Program przewiduje m.in. występy zespołów tanecznych oraz solistów i zespołów muzycznych Pałacu Młodzieży, pokazy koszykówki i judo oraz wspólny trening z siatkarkami pierwszoligowej drużyny Grupy Azoty PWSZ Tarnów.

W ramach strefy zdrowia CenterMed skorzystać będzie można z porad psychologa, dietetyka i podologa oraz wziąć udział w pokazach udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Podjęta zostanie także próba pobicia rekordu mierzenia ciśnienia tętniczego.

Swój wkład w festyn – pokaz zumby, występ taneczny zespołu „Aida” oraz gry i zabawy retro – wniosą Międzyosiedlowe Centra Aktywności Senioralnej, na stoisku Straży Miejskiej będzie można natomiast oznakować rower oraz zaopatrzyć się w opaskę bezpieczeństwa. Odbędzie się także pokaz mody Pracowni Mody „Habitu”, posłuchać będzie można również koncertu Pawła Mazura z zespołem.

Podczas pikniku czynne będą kiermasze i stoiska gastronomiczne oraz odbywać będą się konkursy z nagrodami. Najmłodsi będą natomiast mogli skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni „Miś” i siedmiometrowego toru przeszkód, czynne będzie dla nich również stoisko malowania twarzy.

O godzinie 20.00 rozpocznie się projekcja w kinie plenerowym. Zaprezentowana zostanie kanadyjsko-amerykańska animowana komedia przygodowa „Rodzinka nie z tej Ziemi”.

01.06.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |