Medale tarnowskich bokserów

Z czterema medalami – złotym, dwoma srebrnymi i brązowym - wrócili z Konina, z Mistrzostw Polski Kadetów młodzi bokserzy Tigera Tarnów. Tarnowski zespół zajął drugie miejsce w klasyfikacji zespołowej.

Bardzo duży sukces odnieśli młodzi pięściarze Tigera Tarnów, którzy na XXIV  Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Koninie wywalczyli cztery medale Mistrzostw Polski Kadetów.

Złoty medal w wadze 46 kg wywalczył Gracjan Ciureja, po zwycięstwie w walce finałowej 4:1 z Marcelem Materlą ze Skorpiona Szczecin.

Srebrne zdobyli w wadze 52 kg Maciej Basta i w wadze 54 kg Kacper Ciureja. Ten pierwszy przegrał  1:4 walkę finałową z Piotrem Niewiadomskim z Wisły Kraków, drugi uległ jednogłośnie Mateuszowi Ćwirzeniowi z Gwarka Łęczna.

Brązowy medal wywalczyła Emilia Bilska. Tarnowianka przegrała w półfinale z Darią Paradą ze Szczecina.

Patrycja Bednarek i Wiktoria Pocica zajęły piąte miejsca w swoich kategoriach, a Kacper Piórkowski i Kewin Rybakowski odpadli w eliminacjach i sklasyfikowani zostali na dziewiątych miejscach.

Reprezentacja Tigera Tarnów zajęła drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej, tuż za Skorpionem Szczecin.