„Pikantni” na tarnowskiej scenie

 Tarnowski teatr zaprasza 10 czerwca na dwa pokazy spektaklu „Pikantni” w reżyserii Tomasza Gawrona. Przedstawienia zaprezentowane zostaną na dużej scenie o godzinie 17.00 i 20.00. Bilety kosztują 100 złotych.

 

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie… Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Na spektakl „Pikantni” zaprasza tarnowski teatr 10 czerwca o godzinie 17.00 i 20.00. Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Reżyserem przedstawienia jest Tomasz Gawron, a na scenie wystąpią: Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Maurycy Popiel i Michał Ziembicki.

Bilety w cenie 100 złotych nabywać można w kasie teatru i drogą elektroniczną. W przypadku grup większych niż 10 osób bilet kosztuje 85 złotych.


Stefan Vögel

Pikantni

Tłumaczenie: Jacek L. Lachowski

Reżyseria: Tomasz Gawron

Scenografia: Bartosz Szafranek

Kostiumy: Jan Kozikowski

Reżyseria świateł: Jakub Laskowski

Obsada: Barbara Kurdej-Szatan (Doris), Anna Mucha (Bea), Maurycy Popiel (Christoph), Michał Ziembicki (Alex)

08.06.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |