Szkolny piknik i turniej w Mościcach

 W dniu 9 czerwca na obiektach Szkoły Podstawowej nr 20 z Oddziałami Sportowymi w Tarnowie-Mościcach odbędzie się Szkolny Piknik Rodzinny, organizowany przez dyrekcję i nauczycieli szkoły, Radę Rodziców oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Szkoły Sportowej w Tarnowie. Przed rozpoczęciem pikniku zaplanowano międzynarodowy turniej piłki nożnej.

 

W sobotę, 9 czerwca, na obiektach Szkoły Podstawowej nr 20 z Oddziałami Sportowymi w Tarnowie-Mościcach przy ul. Zbylitowskiej 7 odbędzie się 16 już Szkolny Piknik Rodzinny, organizowany przez dyrekcję i nauczycieli szkoły, Radę Rodziców oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Szkoły Sportowej w Tarnowie.

Rozpoczynająca się o godzinie 15.00 impreza poprzedzona będzie Międzynarodowym Turniejem Przyjaźni w piłce nożnej zawodników z rocznika 2005 i młodszych o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa i Prezesa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Zawody rozpoczną się o godzinie 9.00, a ich zakończenie, połączone z wręczeniem pucharów i nagród dla najlepszych, będzie równoznaczne z rozpoczęciem pikniku.

Podczas Szkolnego Pikniku Rodzinnego również nie zabraknie emocji sportowych, rozegrany zostanie bowiem mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami „Rodziców” i „Policjantów”. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.00.

Podczas Pikniku czynne będzie ponadto stoisko europejskie, skorzystać będzie można z usług salonu fryzjerskiego i kosmetycznego, spróbować bigosu, kiełbasy z rożna, zapiekanek czy pierogów ruskich, jak też wziąć udział w kiermaszu cukierniczym.

W programie nie zabraknie również prezentacji artystycznych i sportowych w wykonaniu uczniów szkoły. Będzie można także obejrzeć pokazy policjantów i strażaków oraz pokazy walki, a uczestnicy pikniku będą mogli spróbować swych sił w imprezach sportowych i rekreacyjnych.

08.06.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |