Akcja krwiodawstwa w Łęgu Tarnowskim

 Strażacy Ochotnicy zapraszają na kolejną akcję honorowego krwiodawstwa, tym razem, po raz pierwszy, w Łęgu Tarnowskim. Akcja odbędzie się 10 czerwca od godziny 8.00 do 12.00 w Centrum Kulturalno – Oświatowo – Sportowym obok remizy OSP.

 

Klub HDK PCK przy OSP Zakrzów zaprasza na kolejną akcję poboru krwi. Po raz pierwszy odbędzie się ona w Łęgu Tarnowskim, w dniu  10 czerwca, od godziny 8.00 do 12.00 w nowoczesnym Centrum Kulturalno – Oświatowo – Sportowym obok remizy OSP. Zebrana krew przeznaczona będzie na rehabilitację dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych.

- Stowarzyszenie Przyjaciół Łęgu Tarnowskiego ugości każdego przepysznym porannym żurkiem strażackim. Dla dawców, jak zwykle, przewidziano także pamiątkowe upominki. Będzie również możliwość zrobienia zdjęć i obejrzenia z bliska prawdziwych strażaków i ich sprzętu – zapraszają organizatorzy.

Akcję poboru krwi wspierają policjanci z Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. - Będzie to już 66 akcja zakrzowskiego klubu. Na przestrzeni 10 lat działalności zebraliśmy już ponad 1703 litrów krwi od 3783 dawców – mówi Marek Bachara, Prezes Klubu HDK PCK przy OSP Zakrzów.

09.06.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |