Otwarte spotkanie TTN

 Tarnowskie Towarzystwo Naukowe zaprasza 13 czerwca o godzinie 16.00 na kolejny otwarty wykład. W sali tarnowskiego starostwa profesor Włodzimierz Bernacki mówił będzie na temat „Tradycje niepodległościowe polskiej myśli politycznej II połowy XIX wieku. Wstęp jest wolny.

 

W cyklu wykładów otwartych organizowanych przez Tarnowskie Towarzystwo Naukowe w dniu 13 czerwca TTN zaprasza na wykład prof. Włodzimierza Bernackiego „Tradycje niepodległościowe polskiej myśli politycznej II połowy XIX wieku.

Otwarte spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej tarnowskiego starostwa przy ulicy Narutowicza. Wstęp jest wolny.

Tarnowskie Towarzystwo Naukowe powstało w maju 2007 roku. W statutowych celach Towarzystwa zawarto dążenie do rozwoju i konsolidacji środowisk naukowych Tarnowa, działalność popularyzatorską oraz stworzenie szans rozwoju najzdolniejszym studentom, także poprzez włączenie ich w badania naukowe. TTN organizuje otwarte wykłady, wydaje Zeszyty Naukowe TTN oraz organizuje konkurs „Perły Tarnowa” na najlepsze prace licencjackie, inżynierskie, magisterskie i doktorskie.

11.06.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |