Tarnowianin na podium w Toruniu

Franciszek Liszka, kierowca kartingowy tarnowskiego klubu TTSK K-TEAM Tarnów, uplasował się na podium zawodów Rok Cup Poland w Toruniu. Tarnowianin zajął tym razem trzecie miejsce, a w klasyfikacji generalnej sezonu plasuje się na drugiej pozycji.

W dniach 23 - 24 czerwca odbyła się kolejna runda serii Rok Cup Poland. Na torze AWIX Racing Arena w Toruniu wystartowała czołówka zawodników tej najliczniejszej serii kartingowej w Polsce, w tym również członkowie tarnowskiego klubu TTSK K-TEAM Tarnów działającego w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych - Torze Speed Race Tarnów – Franciszek Liszka i Maciej Gładysz.

W kategorii Baby Rok w kwalifikacjach Franciszek Liszka zajął czwartą lokatę, a w finale przyjechał na trzeciej pozycji. W klasyfikacji generalnej tarnowianin zajmuje bardzo dobre drugie miejsce.

W kategorii Mini Rok Maciej Gładysz ukończył zawody na ósmym miejscu i w klasyfikacji generalnej sezonu zajmuje czwartą lokatę.

Kolejną rundę serii Rok Cup Poland zaplanowano na 14-15 lipca na torze w Słomczynie.