Muzyka dla Smyka na jazzowo

 Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie zaprasza 30 czerwca o godzinie 10.00 i 11.30 na koncert z cyklu „Muzyka dla Smyka”. Gościem koncertu, przeznaczonego dla dzieci z rodzicami, będzie zespół Leliwa Jazz Band. Wstęp dla dzieci jest bezpłatny, dorośli zapłacą za bilet 20 złotych.

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie zaprasza 30 czerwca o godzinie 10.00 i 11.30 do swojej siedziby przy ulicy Słowackiego na koncerty z cyklu „Muzyka dla Smyka”. Celem projektu jest propagowanie teorii uczenia się muzyki autorstwa profesora Edwina Eliasa Gordona, która pozwala profesjonalnie i efektywnie kierować edukacją muzyczną małego dziecka, by mogło twórczo posługiwać się językiem muzyki.
Koncerty tzw. gordonowskie to około trzydziestominutowe spotkania, w których bierze udział kilku muzyków śpiewających i grających. Muzyka przedstawiana na koncertach jest bardzo różnorodna – piosenki dziecięce, utwory rozrywkowe, latynoamerykańskie, trochę klasyki. Rodzice wraz z dziećmi współuczestniczą w  tworzeniu koncertu, siedzą na podłodze i aktywnie biorą udział śpiewając oraz rytmizując.
Gościem koncertów w dniu 30 czerwca będzie tarnowski zespół Leliwa Jazz Band, koncert poprowadzi Monika Zębaty, oprawę graficzną zapewnia Sandra Krysa z Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie.
Wstęp dla dzieci jest bezpłatny, dorośli za bilet wstępu zapłacą 20 złotych. Konieczne jest przyniesienie zamiennego obuwia, mile widziane także własne koce i karimaty.

28.06.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |