Pożegnanie pułkownika

 Po śmierci pułkownika Jerzego Pertkiewicza w Urzędzie Miasta Tarnowa wyłożona została księga kondolencyjna, w której pierwszego wpisu dokonał prezydent Roman Ciepiela. Księga dostępna jest dla wszystkich tarnowian. Pułkownik Pertkiewicz pożegnany zostanie 4 lipca.

 

W Urzędzie Miasta Tarnowa przy ulicy Mickiewicza 2 wyłożona została księga kondolencyjna, do której mogą się wpisywać tarnowianie, chcący uczcić pamięć zmarłego w sobotę pułkownika Jerzego Pertkiewicza, honorowego obywatela miasta. Pierwszego wpisu do księgi kondolencyjnej dokonał prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela -  Odszedł człowiek niezwykły. Żołnierz. Harcerz. Patriota. Honorowy Obywatel Miasta Tarnowa. Płk. Jerzy Pertkiewicz pozostaje w naszej pamięci jako wzór odpowiedzialności, pracowitości i honoru. Cześć jego pamięci. Księga kondolencyjna dostępna jest dla wszystkich. Można się do niej wpisywać w godzinach pracy urzędu.

Ostatnie pożegnanie pułkownika Pertkiewicza odbędzie się 4 lipca. O godzinie 13.00 w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na Burku odprawiona zostanie msza pogrzebowa, po niej nastąpi  odprowadzenie Zmarłego do grobowca rodzinnego na Starym Cmentarzu.

03.07.2018
Komentarze:
mg-1978: 03.09.2018
W nekrologu jest błąd ortograficzny - powinno być \"Prosimy o nieskładanie kondolencji\" - \"nieskładanie\" łącznie!
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |