„Isabel i mężczyźni” w Millenium Studio

 Na kolejny seans filmowy zaprasza 9 lipca o godzinie 20.30 kino „Millenium” w Tarnowie w ramach cyklu Millenium Studio. Tym razem zaprezentowany zostanie francuski film „Izabel i mężczyźni”. Bilety na projekcję kosztują 10 złotych.

Isabelle, wspaniała Juliette Binoche w jednej ze swoich najlepszych ról, mieszka w Paryżu. Jest rozwiedzioną, samotną matką. Jako kobieta dojrzała wie, czego chce i wie, co sama może zaoferować. Po latach rozczarowujących relacji, po raz kolejny próbuje znaleźć miłość. Chce odszukać tę jedyną, prawdziwą i do końca życia, chociaż chyba już przestała w nią wierzyć. Spotyka na swej drodze nowego mężczyznę, przy którym przeżywa skrajne emocje: od radości i nadziei po zagubienie i smutek.

Na film „Isabel i mężczyźni” zaprasza kino „Millenium” w Tarnowie 9 lipca o 20.30 w ramach cyklu Millenium Studio. Bilety na seans kosztują 10 złotych.

 

Isabel i mężczyźni

dramat, komedia, romans, Francja, 2017

Reżyseria: Claire Denis
Scenariusz: Christine Angot, Claire Denis

Muzyka: Stuart A. Staples

Zdjęcia: Agnès Godard

Obsada: Juliette Binoche, Gerard Depardieu, Xavier Beauvois, Philippe Katerine, Josiane Balasko, Sandrine Dumas, Nicolas Duvauchelle, Valeria Bruni Tedeschi

Czas trwania: 95 min

08.07.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |