Sprzedaż karnetów w Kawiarni pod Słoniem

 Rusza sprzedaż karnetów na mecze Termaliki na rundę jesienną 1 Ligi sezonu 2018/2019. Wszystkie 11 domowych meczów do końca 2018 roku będzie można obejrzeć już za 55 zł - karnet ulgowy lub 125 zł - karnet normalny.

 

Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze Termaliki Nieciecza na nowy sezon. Najtańsze karnety kosztują 125 lub 55 złotych złotych (cena na sektor A dla osób posiadających karnet w poprzednim sezonie).

Zakup karnetu to gwarancja obejrzenia wszystkich spotkań, a także uniknięcie kolejek do kas w dniu meczu oraz zapewnienie wybranego miejsca na trybunach na wszystkich meczach.

Karnety można nabywać w Kawiarni pod Słoniem w Niecieczy (obok boisk treningowych), od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 18:00.

Karnet ulgowy przysługuje uczniom i studentom do 26 roku życia oraz rencistom i emerytom. Wejście na stadion na podstawie karnetu ulgowego wyłącznie po okazaniu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zniżki. Każdy zakupiony karnet jest imienny i przypisany do konkretnego miejsca na stadionie (sektor, rząd, miejsce).

Zgodnie z wymogami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych organizator imprezy jest zobowiązany do identyfikacji osób wchodzących na mecz i ma obowiązek przetwarzać takie dane, jak imię i nazwisko oraz numer PESEL, a w razie gdy nie został on nadany – rodzaj, serię i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość.

09.07.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |