Kandydat Roman Ciepiela z rekomendacją

 20 lipca Roman Ciepiela Prezydent Miasta Tarnowa został oficjalnie rekomendowany na kandydata na Prezydenta Miasta Tarnowa w przyszłej kadencji. Rekomendacji z ramienia Platformy Obywatelskiej dokonał Robert Wardzała, być może przyszły zastępca prezydenta miasta.

 

Uformowanie dobrej Koalicji Obywatelskiej dla Tarnowa, w której znaleźć sie mogą wszystkie środowiska, bez przewagi jednej formacji politycznej, to w tej chwili priorytet kandydata na prezydenta Tarnowa w przyszłej kadencji Romana Ciepieli. 20 lipca, podczas konferencji prasowej, Robert Wardzała zarekomendował oficjalnie Romana Ciepielę, jako kandydata na prezydenta z ramienia Platformy Obywatelskiej. Formalna rekomendacja dokona się podczas Rady Powiatowej PO. Roman Ciepiela już jakiś czas temu ogłosił chęć kandydowania. W jego programie wyborczym znajdzie się na pewno kontynuacja działań rozwojowych miasta, ale i miejsce na nowe impulsy wynikające ze zmiany pokoleniowej,a co za tym idzie,ze zmiany oczekiwań. Roman Ciepiela chce też zapewnić współpracę, nie tylko instytucjonalną, ze wszystkimi, którzy chcą dla miasta pracować i mają coś do zaoferowania. Czasem i miejscem prezentowania szczegółów programu wyborczego będzie jednak rozpoczynająca się lada moment kampania wyborcza. Popierający Romana Ciepielę Robert Wardzała, w przypadku wygranej, zostanie być może zastępcą prezydenta miasta. Nie wiadomo, czy Roman Ciepiela na pewno może liczyć w wyborach na przychylność mieszkańców, choć on sam twierdzi, że wygrać może. Robert Wardzała idzie jeszcze dalej i optymistycznie zakłada, że nawet w pierwszej turze.

 

 

20.07.2018
Komentarze:
Wyborca: 22.07.2018
(P)rezydent i zarazem kandydat na prezydenta który zawzięcie broni sądów ze świecą w ręku a zarazem toleruje łamanie prawa przez swoich podwładny. SUPER taki kandydat, nic tylko głosować
Wyborca: 22.07.2018
Impulsywny rozwój miasta na którego brak mieszkańcy przez lata narzekali stał się punktem odnośnym do agresji wobec Pana Ciepieli! Aby miasto się rozwijało potrzebne są zmiany i poświęcenia! W pełni popieram kandydaturę Pana Ciepieli gdyż nie boi On się ich podejmować! Niewątpliwie przez lata pracy Pana Ciepieli Tarnów niezwykle \"ruszył z kopyta\"! Niewątpliwie głupotą byłoby oddanie władzy z rąk doświadczonego latami praktyki działacza społecznego w ręce życiowego przedsiębiorcy! Lata władania wykorzystał by jedynie do zabezpieczenia swoich interesów na niekorzyść rozwojowi miasta! Pan Ciepiela jest na dzień dzisiejszy jedynym godnym kandydatem na stanowisko Prezydenta Tarnowa! Życzę powodzenia!
Wyborca: 22.07.2018
Najlepszy Prezydent jakiego kiedykolwiek miał Tarnów!
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |