Remis z ŁKS

W meczu 3. kolejki Fortuna 1 Liga Bruk-Bet Termalica zremisował z ŁKS Łódź 1-1. Bruk-Bet zajmuje po trzech kolejkach siódme miejsce z czterema punktami. Za tydzień Termalika zmierzy się z GKS Tychy.

W kolejnym meczu przed własną widownią Bruk-Bet Termalika Nieciecza stracił dwa punkty z ŁKS Łódź.

Prowadzenie w 56 minucie meczu objęli goście po bramce Jana Sobocińsiego, ale już w pierwszej połowie łodzianie mogli prowadzenie. Trela obronił sytuację sam na sam z Bryłą oraz główkę Rodionowa. W zespole z Niecieczy swoją szansę miał w 27 minucie Gergel.

Gospodarze od 74 minuty grali w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Michała Skórasia. Grając w dziesiątkę w końcówce meczu doprowadzili do wyrównania. Gola dla niecieczan w 90 minucie zdobył Vladislavs Gutkowskis.

Bruk-Bet zajmuje po trzech kolejkach siódme miejsce z czterema punktami. Za tydzień niecieczanie zmierzą się GKS Tychy.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
Bramki: Gutkovskis (90 min) - Sobociński (56 min)
Żółte kartki: Skóraś, Grzelak, Śpiączka - Bryła, Bogusz, Pyrdoł, czerwona kartka: Skóraś (za drugą żółtą)

Bruk-Bet: Trela - Szeliga, Kupczak, Szymonowicz (60 min Śpiączka), Grzelak Skóraś, Jovanović, Mikovič (84 min. Kiełb), Purece (46 min. Štefánik), Gergel, Gutkovskis

Sędziował: M. Złotnicki (Lublin), widzów: 2 168.