Sukces na zakończenie sezonu Rok Cup Poland

 Sukcesem tarnowskich kartingowców zakończyły się zawody Rok Cup Poland w Zielonej Górze. Franciszek Liszka, Maciej i Natalia Gładysz uplasowani się na podium w kategorii Mini Rok, Franciszek Liszka zdobył tytuł II-ce Mistrza Rok Cup Poland w kategorii Baby Rok.

 

W dniach 4-5 sierpnia odbyła się kolejna runda serii Rok Cup Poland. Na torze w Zielonej Górze ponownie zobaczyliśmy czołówkę zawodników najliczniejszej serii kartingowej w Polsce, którzy walczyli o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej sezonu 2018. W zawodach startowali również młodzi kierowcy kartingowi – członkowie tarnowskiego klubu TTSK K-TEAM Tarnów działającego w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych - Torze Speed Race Tarnów – Franciszek Liszka, Maciej Gładysz, Natalia Gładysz i Kajetan Gawron.

W kwalifikacjach kategoria Baby Rok Franciszek Liszka zajmuje drugią pozycję. W biegach kwalifikacyjnych przyjeżdża kolejno na drugiej i pierwszej pozycji. Natomiast w przedfinale Franciszek po świetnej jeździe przyjeżdża na pierwszej pozycji, a w finale na drugiej pozycji i tak też kończy całe zawody. W klasyfikacji generalnej Franciszek Liszka zajmuje bardzo dobre drugie miejsce i zdobywa tytuł II-ce Mistrza Rok Cup Poland w kategorii Baby Rok.

W kwalifikacjach kategorii Mini Rok w klasyfikacji generalnej Maciej Gładysz zajmuje drugie miejsce, Kajetan Gawron zajmuje 19 miejsce, a Natalia Gładysz zajmuje trzecie miejsce. W klasyfikacji drużynowej tarnowianie zajmują pierwsze miejsce. Natomiast w klasyfikacji generalnej sezonu Maciej Gładysz zajmuje trzecie miejsce i zdobywa tytuł III-ce Mistrza Rok Cup Poland w kategorii Mini Rok, Kajetan zajmuje 9 miejsce, a Natalia zajmuje 11 miejsce.

06.08.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |