Koncert w parku

 W niedzielę, 12 sierpnia, przed budynkiem Biura Wystaw Artystycznych w Tarnowie odbędzie się kolejny z cyklu koncertów muzyki kameralnej. W każdą niedzielę sierpnia absolwenci i pedagodzy tarnowskiej szkoły muzycznej prezentują swój program o godzinie 18.00.

 

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie po raz trzeci zaprasza na cykl koncertów muzyki kameralnej „Klasyka w parku”, która brzmi w Parku Strzeleckim w każdą niedzielę sierpnia.

Wykonawcami wszystkich koncertów są absolwenci i pedagodzy Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie. Ponieważ koncerty odbywają się w plenerze, w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, mogą zostać odwołane. Wstęp na koncerty jest wolny. W najbliższą niedzielę, 12 sierpnia, na plenerowej scenie wystąpi zespół

Bartek Szułakiewicz i Te Fajne Dziewczyny. Bartek Szułakiewicz, Kasia Kalita, Kasia OlszewskaAsia Partyka poznali się w Tarnowskim Chórze Gos.pl, a od dwóch lat tworzą zespół muzyczny, którego trzonem jest trio wokalne.  Muzycznie osiedlili się w klimacie retro, swing & jazz. Grają przede wszystkim najpiękniejsze piosenki minionych lat, ale sięgają też do nowszego repertuaru i autorskich kompozycji Bartka. Bartek odpowiada za wspaniałe aranże oraz stylową konferansjerkę, Dziewczyny natomiast za piękne brzmienie i cieszący zmysły wizerunek sceniczny. Na estradzie pojawili się lipcu 2016 roku. W debiucie pomogli im doświadczeni koledzy z Leliwa Jazz Band, którzy zaprosili Dziewczyny i Bartka do wspólnych koncertów w ramach tarnowskiego Jazzowego Rynku oraz Baszta Jazz Festival w Czchowie. Od tego momentu na stałe wpisali się w muzyczny krajobraz Tarnowa. Początek koncertu o godzinie 18.00.

10.08.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |