Dopóki piłka w grze

Bruk – Bet Nieciecza uległ w Stróżach Kolejarzowi 1:2, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry po błędzie bramkarza. Mimo porażki Bruk – Bet utrzymał pierwsze miejsce w tabeli, a w najbliższym spotkaniu piłkarze z Niecieczy zagrają na własnym boisku z Jeziorakiem Iława.

W meczu na szycie drugoligowej tabeli Bruk – Bet Nieciecza przegrał w Stróżach z Kolejarzem, tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu. Gospodarze objęli prowadzenie w 7 minucie, gdy po dośrodkowaniu Jeżewskiego bramkę zdobył uderzeniem głową Mężyk.
Trzy minuty później okazję do wyrównania zmarnował Smółka, który z bliskiej odległości trafił piłką w bramkarza gospodarzy. W pierwszej połowie bramkę mógł jeszcze zdobyć dla niecieczan Cygnar, ale jego strzał obronił bramkarz Kolejarza.
Po przerwie nadal więcej inicjatywy przejawiali piłkarze Bruk – Betu. W 61 minucie Smółka minimalnie chybił, w 80 minucie bramkarz gospodarzy obronił strzał Leśniowskiego. Dwie minuty później Szczoczarz uciekł obrońcom i w sytuacji sam na sam z bramkarze wreszcie doprowadził do wyrównania. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów błąd popełnił w doliczonym czasie gry Baran, łapiąc piłkę w podaną przez partnera. Sędzia podyktował rzut wony z odległości 14 metrów, Piłkę uderzał Gryźlak, dotknął jej Łętocha, który zdobył w ten sposób decydującą o wyniku spotkania bramkę.
Bryk – Bet mimo porażki zachował przodownictwo w tabeli, mając tyle samo punktów co Kolejarz Stróże. W najbliższym spotkaniu piłkarze z Niecieczy zmierzą się na własnym boisku z Jeziorakiem Iława.

Kolejarz Stróże – Bruk – Bet Nieciecza 2:1 (1:0)
Bramki: Mężyk (7 min.), Łętocha (90 min.) - Szczoczarz (82 min.)
Żółte kartki: Gryźlak, Frankiewicz, Mężyk – Baran, Szczoczarz
Bruk-Bet: Baran – Kleinschmidt, Jacek, Czarny (82 min. Ryguła), Zontek, Prokop, Cygnar (57min. Dzierżanowski), Szałęga (46 min. Leśniowski), Kot (64 min. Fedoruk), Smółka, Szczoczarz
Sędziował: Sędziował: R. Hasselbusch, widzów 500.