Kolejna porażka Bruk-Betu

W spotkaniu 7 kolejki Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrała z Rakowem Częstochowa 0:1. Niecieczenie zajmują po 7 kolejkach 17 miejsce z pięcioma punktami. Za tydzień rywalem Bruk-Betu będzie zespół z Jastrzębia.

Kolejnej porażki doznała Bruk-Bet Termalica Nieciecza w meczu z Rakowem Częstochowa. Goście prowadzenie objęli w 61 minucie po uderzeniu Miłosza Szczepańskiego. Wcześniej, w 9 minucie, gola mógł zdobyć Mikowić, ale nie trafił w bramkę. W boczną siatką uderzał również Purece. Tymczasem goście w 61 minucie dośrodkował na głowę Szczepańskiego i Trela wyciągał piłkę z siatki.

Gospodarze próbowali odrobić straty, ale nie udało im się doprowadzić do zmiany wyniku. Uderzał Gergel, dwa razy Purece, Gutkowskis. Niestety, kolejna porażka stała się faktem.

Z pięcioma punktami Termalica zajmuje przedostanie miejsce w tabeli I ligi. Za tydzień rywalem niecieczan będzie zespół z Jastrzębia.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa 0:1 (0:0)

Bramka: Szczepański (60 min).

Żółte kartki: Jovanovic, Kupczak, Szymonowicz - Schwarz, Lewicki, Sapała

Bruk-Bet: Trela - Szeliga, Kupczak, Szarek, Miković (76 min. Śpiączka), Jovanović, Szymonowicz (69 min. Misak), Skóraś, Purece, Gergel, Gutkovskis

Sędziował: Z. Dobrynin (Łódź), widzów 1344.