Z nią nawet gdy płaczę, to się śmieję - damska przyjaźń

Może Ci zabraknąć mąki, podkładu, nawet faceta. Ale jej nie. Była z Tobą w chwilach radosnych i smutnych, dodawała otuchy, mobilizowała i stawiała Cię do pionu. I nawet jeśli nie widziałyście się przez długi czas, Ty wiesz, że ona jest i możesz na nią liczyć- Twoja przyjaciółka.

W kobiecej przyjaźni nie liczy się częstotliwość, tylko jakość spotkań. Trzeba sobie powiedzieć prawie wszystko, wyrzucić wszelkie troski na wierzch i razem je omówić. Albo nie omawiać, tylko posłuchać siebie nawzajem. Pośmiać się z tej brzydszej płci, która jest sprawcą większości naszych babskich dylematów. Porozmawiać o nowej piosence, która wam obu wpadła w ucho, bo macie przecież prawie takie same gusta. A kiedy będzie bardzo źle razem napijecie się waszego ulubionego wina i wspólnie przy nim popłaczecie. Podzielicie smutek na dwie osoby. Potraficie to przecież.

Od przyjaciółki się wymaga. To nie jest tylko dziewczyna, z która fajnie się bawisz. Taka osoba powinna być wobec Ciebie szczera. Krytyka z jej strony nie jest niczym złym. Przyjaciółka nikogo przed Tobą nie udaje. Niekiedy wiesz o niej więcej niż ona sama. I najważniejsze- jej się ufa. Bardziej niż swojemu facetowi. Przypomnij sobie co Ci mówiła o nim. Ostrzegała, prawda?

I jak zwykle nie myliła się. A kto przy Tobie był gdy zostałaś sama? Ona. I Ona Ci podała chusteczkę. Bo Ty zawsze możesz na niej polegać. Ona jest jak skarb.

Przyjaźń też przechodzi kryzysy. Każdy z nas jest przecież tylko człowiekiem. Czasami pokłócicie się o jakąś głupotę. Zdarza się też, że o coś poważniejszego. Jednak jak mówi przysłowie ''Co nas nie zabije to nas wzmocni.'' I jeśli między Wami jest naprawdę silna więź- prawdziwa przyjaźń, będziecie jeszcze bliżej siebie, o wiele bardziej silniejsze i dużo bardziej szczęśliwsze.

Niekiedy przyjaźni potrzeba chwili oddechu. Myślisz, że ona przestała Ci ufać, że nie mówi Ci wszystkiego. Nie wiesz co się dzieje. Daj jej czas. Chwila wytchnienia nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Niekiedy w życiu nie potrzeba porad. Potrzeba przy kimś po prostu być. Nie stać obok lecz przy niej.
21.09.2009
Komentarze:
Pharme275: 13.04.2017
Hello! fbeebkc interesting fbeebkc site! I\'m really like it! Very, very fbeebkc good!
Pharme453: 27.04.2017
Hello! agfggab interesting agfggab site! I\'m really like it! Very, very agfggab good!
Pharmb825: 27.04.2017
Hello! dffgfbf interesting dffgfbf site! I\'m really like it! Very, very dffgfbf good!
KennethVek: 09.09.2017
wh0cd3632770
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |