Zdrowo i sportowo

 Na piknik „Z pasją po zdrowie” zaprasza w najbliższą sobotę, 15 września Uczniowski Klub Sportowy Jedynka przy I LO w Tarnowie oraz Fundacja Małgorzaty Glinki. Tematem przewodnim będzie sport i zdrowie, ale nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych. Impreza będzie miała również charakter charytatywny – zebrane podczas zbiórki pieniądze przeznaczone zostaną na pomoc dla Julki Bryg.

 

W najbliższą sobotę, 15 września, w tarnowskim amfiteatrze letnim przy ulicy Kopernika oraz w hali i na dziedzińcu I Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się piknik „Z pasją po zdrowie”.

Mieszkańców Tarnowa zapraszają Uczniowski Klub Sportowy Jedynka przy I LO w Tarnowie oraz Fundacja Małgorzaty Glinki. Otwarcie pikniku, połączone z prezentacją młodzieżowych drużyn UKS Jedynka, nastąpi o godzinie 10.00. Po rozgrzewce z udziałem  trzykrotnej siatkarskiej mistrzyni Polski, Katarzyny Mróz, w hali I LO rozpocznie się turniej minisiatkówki w kategorii „czwórek”. Na godzinę 11.00 organizatorzy zapraszają do amfiteatru na ćwiczenia ruchowe XTreme Power i start rajdu nordic walking. W samo południe natomiast rozpocznie się tam pokaz pierwszej pomocy, animacje dla dzieci, pokazy policyjne oraz aerobic dla wszystkich. Na godzinę 14.15 zaplanowano pokazowy trening z Katarzyną Mróz.

W tym samym czasie hala I LO będzie areną rodzinnego turnieju „trójek”, a o godzinie 15.00 rozegrany zostanie tam towarzyski mecz siatkówki pomiędzy pierwszym zespołem UKS Jedynka, a ekipą oldboyek „Jedynki”. Przez cały czas trwania pikniku będzie można bezpłatnie skorzystać z porad dietetyka, fizjoterapeuty i ortopedy oraz dokonać pomiaru ciśnienia krwi, cukru oraz BMI. Mnóstwo atrakcji czekać będzie na najmłodszych – mega dmuchany zamek, ścianka wspinaczkowa, kule wodne, malowanie twarzy.  Organizatorzy przygotowali też konkursy z nagrodami dla dzieci i całych rodzin. Impreza będzie miała również charakter charytatywny. Pieniądze, zebrane podczas trwającej cały czas zbiórki, przeznaczone zostaną na turnus rehabilitacyjny dla córki byłej zawodniczki UKS Jedynka, Julki Bryg.

14.09.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |