Jacek Zieliński nie jest już trenerem Termaliki

 Jacek Zieliński po siedmiu miesiącach zakończył pracę w Bruk-Bet Termalice Nieciecza. W I lidze odniósł zaledwie jedna zwycięstwo – z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

 

- Z dniem dzisiejszym zakończył pracę w naszym klubie pan trener Jacek Zieliński. Zarząd klubu pragnie podziękować trenerowi Jackowi Zielińskiemu za ogromny wkład pracy, zaangażowanie, współpracę oraz pełną identyfikację z klubem - piszą w oficjalnym komunikacie władze Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

Jacek Zieliński objął Termalikę po Macieju Bartoszku. Po porażce z Piastem Gliwice (0:4) w ostatniej kolejce ubiegłego sezonu, Słonie spadły do I ligi. Tam po dziewięciu rozegranych kolejkach drużyna z Niecieczy jest na ostatnim miejscu. Na zapleczu ekstraklasy Termalica wygrała tylko raz, z Podbeskidziem Bielsko-Biała (2:1).

- Dzisiaj powołany został na stanowisko trenera I-ligowej drużyny naszego klubu pan Marcin Kaczmarek. Był piłkarzem Lechii Gdańsk, Pogoni Szczecin, GKS Bełchatów oraz trenerem Olimpii Grudziądz i Wisły Płock, z którą awansował do Ekstraklasy. Dał się poznać z systematycznej pracy, awansów do wyższych grup rozgrywkowych, skuteczności oraz progresji umiejętności trenerskich. Życzymy Panu Marcinowi jak najlepszych wyników  pracy w naszym klubie – Zarząd KS Bruk-Bet Termalica.

17.09.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |