NIE dla narkotyków

 Fundacja im. Jana Szczepanika w Tarnowie jest organizatorem happeningu „Tarnów mówi narkotykom NIE”. Akcja odbędzie się w środę 19 września, w godzinach od 11.00 do 14.00. Do udziału w happeningu zapraszani będą przechodnie oraz obserwatorzy.

 

W środę, 19 września w ramach II Tarnowskiego Dnia Profilaktyki Uzależnień odbędzie się happening „Tarnów mówi narkotykom NIE”. Będzie miał on charakter korowodu, który rozpocznie się o godzinie 11.00 przy pomniku generała Józefa Bema.

Korowód zostanie utworzony przez uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie oraz zaproszoną młodzież z innych szkół. Część uczestników będzie występowała w stylizacjach przypominających papierosy i strzykawki napełnione szkodliwymi substancjami.

Osoby idące w korowodzie poniosą transparenty z hasłami wyrażającymi sprzeciw zażywaniu dopalaczy i narkotyków. Będą także rozdawać ulotki profilaktyczne, uświadamiające skutki stosowania narkotyków (trafią one również do sklepów i instytucji przy ulicy Wałowej). Do udziału w happeningu zapraszani będą przechodnie oraz obserwatorzy.

Zakończenie happeningu nastąpi o godzinie 14.00 na placu Sobieskiego,gdzie  rozstrzygnięty zostanie konkurs na najciekawszy strój, stylizację oraz hasło. Kampanię przeprowadzi Fundacja im. Jana Szczepanika w Tarnowie.

18.09.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |