Kolejna porażka Temaliki

 Po wygranej z Chojniczanką w rywalizacji z Chrobrym Głogów Termalika doznała kolejnej porażki. Po 11 spotkaniach zespól z Niecieczy ma 8 osiem punktów i zamyka ligową tabelę. Kolejny mecz niecieczanie zagrają w Katowicach z GKS.

 

Początek meczu nie zapowiadał kłopotów niecieczan. Miejscowi przeważali, tworzyli również okazje do objęcia prowadzenie. Na listę strzelców mogli wpisać się Gergel, Stefanik i Skóraś. Wreszcie w 37 minucie po kolejnym dośrodkowaniu Gergela bramkarz wybił piłkę wprost pod nogi Putiwcewa, a ten zdobył gola. Chwilę później powinno być 2:0, gdyż sytuacji sam na sam nie wykorzystał Skóraś.

W drugiej połowi sytuacja zmieniła się diametralnie. Błędy popełnianie przez gospodarzy pozwoliły nie tylko odrobić gościom stratę, ale w końcówce rozstrzygnąć zawodnikom z Głogowa mecz na swoją korzyść.

Po 11 spotkaniach zespól z Niecieczy ma 8 osiem punktów i zamyka ligową tabelę. Kolejny mecz niecieczanie zagrają w Katowicach z GKS.

 

Bruk-Bet Termalika Nieciecza – Chrobry Głogów 1:2 (1:0)

Bramki: Putiwcew (37min) – Borecki (65 min), Kowalczyk (82 min)

Zółte kartki: Purece - Ratajczak, Zejdler

Termalica: TrelaSzymonowicz, Szarek, Putiwcew, Grzelak, Gergel, Kupczak, Jovanowić (82 min Kiełb), Stefanik (70 min. Purece), Skóraś, Gutkowskis (72 min. Misak)

Sędziował: R. Marciniak (Kraków), widzów: 1 215

24.09.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |