Tarnowianie na podium Kartingowych Mistrzostw Polski

 W dniach 21-22 września w Bydgoszczy odbyła się pierwsza odsłona Kartingowych Mistrzostw Polski. Tegoroczne mistrzostwa zostaną rozegrane w oparciu o dwie serie, w których zawodnicy rywalizować będą w sumie w ośmiu wyścigach o punkty. Drugą serię zaplanowano na 29-30 września w Słomczynie.

 

W dniach 21-22 września odbyła się pierwsza odsłona najważniejszych zawodów kartingowych w kraju sezonu 2018. Na torze w Bydgoszczy zawodnicy rywalizowali o tytuły Kartingowych Mistrzostw Polski.

W zawodach można było oglądać również młodych tarnowian - Kajetana Gawrona, Franciszka Liszkę, Macieja Gładysza, Natalię Gładysz i Franciszka Belusiaka.

Po pierwszej serii w klasyfikacji generalnej w kategorii Mini Rok, Maciej Gładysz zajmuje drugie miejsce, Kajetan Gawron piąte, a Natalia Gładysz dziewiąte. Z kolei w klasyfikacji drużynowej zajmują pierwsze miejsce.

Natomiast w kategorii Baby Rok w klasyfikacji generalnej zawodów, Franciszek Liszka zajmuje trzecie miejsce, a w Micro Max w klasyfikacji generalnej ósme miejsce zajmuje Franciszek Belusiak.

Foto: Media 4U

24.09.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |