Sukcesy bokserów Tigera

 Pod znakiem turniejów bokserskich upłynął miniony weekend młodym  bokserom Tigera Tarnów. Zawodnicy walczyli z sukcesami m.in. w Myślenicach i Świdnicy. 8 października rozpoczynają się natomiast Mistrzostw Europy kadetów, w których wystartuje Gracjan Ciureja.

 

Bardzo dobrze spisali się reprezentanci Tigera Tarnów, którzy w sobotę brali udział w trzech turniejach bokserskich rozgrywanych na terenie kraju.

W Myślenicach odbyło się V Międzynarodowe Grand Prix Małopolski, gdzie swoje pojedynki wygrali: Angelika Hołda, Kinga Misiaszek, Klemens Szczepaniak i Jakub Bukowski. Niestety Maria Tomczyk i Ernest Piec zeszli z ringu jako pokonani.

Kolejna trójka podopiecznych trenera Grzegorza Kuź - Kevin Rybakowski, Mikołaj Kowalski i Dawid Orzech, stoczyli bardzo dobre pojedynki sparingowe.

Trener Józef Sadko wraz z dwójką swoich podopiecznych pojechał na Śląsk, gdzie w mocno obsadzonym turnieju, bardzo dobry, zacięty i wygrany pojedynek stoczył niedawny zdobywca Pucharu Polski - Kacper Ciureja. Maciej Kiwior, po bardzo wyrównanym pojedynku przegrał z zawodnikiem gospodarzy.

Trzeci turniej bokserski, w którym Tiger Tarnów zaznaczył swoją obecność, odbył się w Świdnicy. Tu triumfował Gracjan Ciureja, pokonując jednogłośnie na punkty bardzo dobrego i dużo cięższego reprezentanta Ukrainy. Gracjan prosto ze Świdnicy udaje się do Cetniewa, gdzie wraz z kadrą Polski przygotowywał się będzie do Mistrzostw Europy kadetów, które 8 października rozpoczną się w Anapie, w Rosji.

01.10.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |