Bartosz Dworak Quartet – nowy album

 Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza 5 października o godzinie 19.30 na koncert jazzowy Bartosz Dworak Quartet. W Piwnicach TCK zespół promował będzie swój nowy album „Reflection".

 

Pochodzący spod Tarnowa Bartosz Dworak zalicza się do grona najlepszych skrzypków jazzowych w Polsce. Wiosną tego roku wraz z kwartetem wydał swój autorski album zatytułowany „Reflection", przepełniony nie tylko popisowymi improwizacjami, ale także ogromnym ładunkiem emocjonalnym.

5 października o godzinie 19.30 w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury przy Rynku 5 odbędzie się koncert promujący najnowsze dzieło formacji Bartosz Dworak Quartet. Album „Reflection” jest zbiorem siedmiu kompozycji. - Jest ucieczką od brutalnego świata, który nas otacza, a jednocześnie hołdem dla tego co w nim najpiękniejsze. Inspirowany tym wszystkim co działo się tu i teraz - w momencie komponowania utworów – tak o swojej płycie mówi Bartosz Dworak.

W skład zespołu wchodzą: Bartosz Dworak – skrzypce, Piotr Matusik – fortepian, Jakub Dworak – kontrabas, Szymon Madej – perkusja.

Sprzedaż biletów w cenie 30 złotych prowadzi kasa TCK, można je także kupować on-line za pośrednictwem strony www.tck.pl

03.10.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |