Ulubiony Młynarski

 W Kąśnej Dolnej, 6 października o godzinie 18.00, wystąpi Piotr Machalica, który wraz z zespołem wykona najpiękniejsze piosenki legendy polskiej sceny - Wojciecha Młynarskiego. Program „Mój ulubiony Młynarski”odbędzie się z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. Bilety w cenie 30 złotych są do nabycia w Centrum Paderewskiego


6 października o godzinie 18.00 Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej zaprasza na koncert z najpiękniejszymi utworami, które wyszły spod pióra legendy polskiej sceny – Wojciecha Młynarskiego. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury.

Koncert, który w Kąśnej organizowany jest z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki, to hołd składany legendarnej postaci poety przez Piotra Machalicę, przeplatany poezją Wojciecha Młynarskiego oraz osobistymi wspomnieniami aktora. W Kąśnej widzowie usłyszą m.in. „Tango desperado”, „Nie ma jak u mamy”, „Bynajmniej”, „Moje ulubione drzewo”, „Najpiękniejszy list miłosny”, „Idź swoją drogą” czy „Blue Tango”. Artyście towarzyszyć będzie zespół w składzie: Michał Walczak (gitara, tamburyn, aranżacje), Krzysztof Niedźwiedzki (gitara, walizka vel stopa) oraz Paweł Surman (trąbka, akordeon, instrumenty perkusyjne).

Bilety w cenie 30 złotych są do nabycia w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc i opłacenia ich przelewem bankowym.

Dla melomanów Centrum tradycyjne organizuje przejazd autokarem, który wyruszy o godzinie 16.30 sprzed tarnowskiego teatru. Szczegóły pod numerem telefonu 14 600 00 16 oraz na stronie organizatora.

04.10.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |