Nieczynny basen w Mościcach

 W dniu 10 października nieczynny będzie basen w Miejskim Domu Sportu. Ma to związek z planowanymi remontami Tarnowskich Wodociągów i przerwami w dostawie wody. Tarnowskie Wodociągi w październiku będą prowadziły prace modernizacyjno-inwestycyjne na kilku tarnowskich ulicach.

 

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje wszystkich klientów, że 10 października, w środę, basen w Miejskim Domu Sportu przy ulicy Traugutta będzie nieczynny. Ma to związek z modernizacją sieci wodociągowej prowadzonej przez Tarnowskie Wodociągi i przerwą w dostawie wody.

- Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy i zachęcamy do skorzystania z usług Parku Wodnego przy ulicy Piłsudskiego 30 – mówi Grzegorz Mizera z TOSiR.

Tarnowskie Wodociągi w październiku będą prowadziły prace modernizacyjno-inwestycyjne także na ulicach: Podmiejskiej, Elektrycznej, Traugutta, Czajki, Droga do Huty, Mościckiego, Pszennej, Mokrej oraz Staffa.

Na ulicy Podmiejskiej, Elektrycznej i Traugutta nastąpi wymiana wodociągów, a na ulicy Staffa - sieci kanalizacyjnej. Na ulicy Czajki, Mościckiego, Pszennej oraz Mokrej rozbudowywana będzie w październiku sieć kanalizacyjna, natomiast na ulicy Droga do Huty trwać będzie rozbudowa sieci wodno-kanalizacyjnej.

Mieszkańcy będą każdorazowo informowani, z odpowiednim wyprzedzeniem, o okresowych przerwach w dostawie wody, za pomocą stosownych ogłoszeń.

Mogą też wystąpić utrudnienia w ruchu pieszych i pojazdów, spowodowane wykorzystywaniem sprzętu budowlanego.

08.10.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |