Liderzy Koalicji Obywatelskiej w Tarnowie

 Katarzyna Lubnauer i Sławomir Neumann, liderzy Koalicji Obywatelskiej, 10 października odwiedzili Tarnów. W Sali Lustrzanej spotkali się z mieszkańcami, by wesprzeć kampanię swoich kandydatów do Sejmiku Województwa Małopolskiego i Rady Miejskiej w Tarnowie.

 

Politycy Koalicji Obywatelskiej wspierali w Tarnowie kampanię swoich kandydatów do Sejmiku Województwa Małopolskiego i Rady Miejskiej w Tarnowie.

- To bardzo ważne wybory dla Małopolski. Nie tylko personalnie. Pojedyncze mandaty mogą zdecydować, jaka będzie wizja nowego samorządu w Małopolsce – mówił w Tarnowie Sławomir Neumann, szef Klubu PO. - Mamy świetnych kandydatów do Sejmiku, ale i świetnego kandydata na prezydenta. Oni dają pewność, że to tarnowianie będą decydowali o tym, jak będzie wyglądać ich miasto, a nie ktoś z Warszawy.

W okręgu tarnowskim jedynką Koalicji Obywatelskiej do sejmiku jest Krzysztof Nowak - działacz Nowoczesnej, na drugim miejscu kandyduje były wiceprezydent Tarnowa Henryk Słomka Narożański. Kandydatem na prezydenta miasta jest Roman Ciepiela.

- Koalicja Obywatelska nie straszy, nie grozi, nie szantażuje. Mamy za to bardzo konkretną ofertę programową dla mieszkańców wszystkich województw – przekonywała w Tarnowie Katarzyna Lubnauer.

 

 


10.10.2018
Komentarze:
Zygmunt: 10.10.2018
Jak oni dalej będą rządzić to z Tarnowa zrobić Wojnicz.
Lider: 10.10.2018
Liderzy upadku i sprzedawania Polski.
Sprawiedliwy: 10.10.2018
Jaka oni mają ofertę??? Żałosna jest. Umieją tylko obiecywać. Tak jak mawiał ich guru Sikorski nagrany w restauracji.....2 razy obiecać to tak jakby zrobić....
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |