Zapraszamy na Galę CSM

 Centrum Sztuki Mościce zaprasza 13 października na uroczystą Galę otwarcia sali widowiskowej CSM. Gali towarzyszyć będzie koncert „Tribute to Louis Armstrong” w wykonaniu Troya „Satchmo” Andersona z Trio Jazzowym i z towarzyszeniem Orkiestry Centrum Sztuki Mościce. Mamy dla czytelników trzy dwuosobowe zaproszenie na Galę i koncert.

 

Na uroczystą Galę otwarcia zmodernizowanej sali widowiskowej zaprasza 13 października o godzinie 18.00 Centrum Sztuki Mościce. - Skończyliśmy modernizację sali widowiskowej, która pozostała do wyremontowania po przebudowie Centrum w 2010 r. Po roku oddajemy publiczności super nowoczesne wnętrze, które swoim standardem konkuruje z najnowocześniejszymi salami w Polsce. Dzięki tej zmianie poszerzy się wachlarz propozycji kulturalnych oraz ich jakość- mówi Agnieszka Kawa, dyrektorka Centrum.

Z okazji uroczystości odbędzie się koncert galowy, na który złoży się muzyka Louisa Armstronga w wykonaniu Troya Andersona, trio jazzowego i orkiestry symfonicznej CSM. W programie Gali znajdzie się także krótka historia „Od Armagedonu do Feniksa – rok modernizacji sali widowiskowej Centrum Sztuki Mościce”, uroczysty toast oraz wystawa fotografii Miltona H. Greene'a „Women".

Bilety na imprezę kosztują 50 złotych. Mamy dla naszych czytelników trzy dwuosobowe zaproszenia na koncert. Otrzymają je te osoby, które jako pierwsze prześlą na adres: redakcja@tarnowskieinfo.pl maila z tytułem koncertu i numerem swojego telefonu kontaktowego.

Życzymy powodzenia.

12.10.2018
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |