Siatkarki z kompletem punktów

Siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów pokonały w ligowym meczu Bluesoft Mazovia Warszawa 3:1. Tarnowianki zajmują po czterech kolejkach spotkań piąte miejsce w tabeli, z dorobkiem ośmiu punktów.

Pojedynek z beniaminkiem I ligi siatkarki z Tarnowa rozpoczęły od przegrania seta. Ani zmiany w składzie, ani czas, o który poprosił trener nie były w stanie odwrócić losów partii.

Na szczęście w kolejnych setach wszystko wróciło do normy. Druga partia zakończyła się asem serwisowym, trzecia była bardziej zacięty, a gospodynie prowadziły 11:8.

W czwartej wyrównana walka trwała do stanu 12:12. Później tarnowianki zdobyły trzy punkty przewagi (15:18) i nie pozwoliły sobie odebrać zwycięstwa.

Tarnowianki zajmują po czterech kolejkach spotkań piąte miejsce w tabeli, z dorobkiem ośmiu punktów. W następnym meczu zmierzą się u siebie z zespołem Szóstki Mielec.

Bluesoft Mazovia Warszawa – Grupa Azoty PWSZ Tarnów 1:3 (25:19, 19:25, 22:25, 21:25)

PWSZ: Gliniecka, Pytel, Jurczyk, Sikorska, Mikołajewska, Grzelak, Guzikiewicz (libero) oraz Głaz, Podlasek, Bałdyga