W Tuchowie szybciej

 Poradnie specjalistyczne i placówki diagnostyczne coraz częściej rejestrują chorych na przyszły rok. Jeśli jednak komuś zależy na czasie, a nie chce płacić za wizyty komercyjne, powinien zorientować się, czy w innej placówce nie uda się zarejestrować wcześniej. W Centrum Zdrowa Tuchów do niektórych specjalistów dostać się można z dnia na dzień.

 

Przy długich terminach oczekiwania na wizytę do specjalisty czy na badanie diagnostyczne, warto sprawdzić, gdzie czas oczekiwania może być krótszy.

W Centrum Zdrowia Tuchów właściwie z dnia na dzień chorzy mogą się rejestrować do Poradni Chirurgii Ogólnej oraz do Poradni Otolaryngologicznej i Poradni Otolaryngologicznej dla dzieci. - Około tydzień czekamy na wizytę u dermatologa i u chirurga onkologa – mówi Magdalena Gębica, szefowa Zespołu Przychodni Centrum Zdrowia Tuchów. Dwa tygodnie wynosi czas oczekiwania na poradę stomatologa.

Nie dotyczy to przypadków pilnych, bo wtedy pacjenci przyjmowani są od ręki. W sytuacji, kiedy w większych ośrodkach trudno znaleźć tegoroczne terminy na tomografię komputerową, w Tuchowie czas oczekiwania na takie świadczenia wynosi około miesiąca. Podobnie oczekuje się na przyjęci w Poradni Leczenia Bólu. Niewiele ponad miesiąc oczekują na wizytę chorzy ze skierowaniem do chirurga naczyniowego.  W poradniach innych specjalności czas oczekiwania na wizytę jest już na ogół dłuższy.

19.10.2018
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz zapowiadany strajk nauczycieli?
| | | |